בית הספר ללימודי נדל”ן מתקדם -YOHANAN HAAS

על המערכת

מערכת לימודי נדל”ן יוחנן אס היא בית הספר ללימודי שיווק וניהול נדל”ן בעידן המודרני, פותח לך דלת לעולם מרתק מתקדם וטכנולוגי יותר מכל גורם אחר בשוק הישראלי שילוב של חשיבה מעמיקה  ופיתוח יכולות אישיות ומול כלים טכנולוגים שמספקים לך ייתרון בשוק תחרותי וצומח .

הקורסים והסדנאות הינם מקצועיים מתקדמים ומשולבים בכלים טכנולוגים מתקדמים המאפשרים לך לקבל את המקצועיות הגבוהה ביותר עבורך . סדנאות מקצועיות משלימות לחומר התאורטי ובחירת מסלול להתפתחות המקצועית שלכם. אין עוד שום מערכת בישראל שמשתווה ליכולות .הידע והמקצועיות .נפח המידע והכלים המתקדמים כפי שניתן לקבלם במערכת YOHANAN HAAS.

לקבל את הקדימה בדלת הראשית ללמוד את התהליכים כשלרשותך כל הכלים הטכנולוגים שהמערכת מעניקה לך  מערכת הלימוד  בשיתוף פעולה מלא עם מערכת TSI  המהווה מערכת עיסקית לניהול העסק שלך ברמה המתקדמת ביותר .  במערכת לימודי נדל”ן יוחנן אס בונים את העתיד על ידע הענקת ידע וכלים מתקדמים מערכות למידה וטכנולוגיית שיווק חדישה.הן  במערכת והן באפליקציה .  אפשרות ללמידה פרונטלית או ישירה כל העולם אצלך ביד.

אם את/ה רוצה לבנות לעצמך את המקצוע כשהוא יציב מבוסס עם כל הידע והכלים המתקדמים ביותר. מערכת לימודי נדל”ן יוחנן אס זה המקום בשבילך. אם את/ה רוצה לצמוח לגבהים שלא יכול להגיע אליהם קודם, מערכת לימודי נדל”ן יוחנן אס זה המקום בשבילך. הבטחון  בידים שלך .

הקורס החכם מותאם לטכנולוגיה העכשווית והותאם מודולרית עם הקדמה. ללמוד ישירות מן המחבר על שיטת העבודה. כי לדבר נדל”ן זה כמו ללמוד ללכת מחדש.
לימודי הכנה לרישוי מתווכים. לימודי יזמות עסקית ושיווק פרויקטים. לימודי מסחר עסקי ושיווק בנדל”ן. ניהול נדלן מתקדם. שיווק טכנולוגי וקידום ברשתות חברתיות… ועוד … מערכת לימודי נדל”ן יוחנן אס – הדרך לחשוב נדל”ן ולדבר נדל”ן!

על היזם  האיש והחזון

את המערכת הקים מר יוחנן אס בוגר ויזם של מערכות הנדל”ן הגדולות והמתפתחות ביותר בתחום בישראל. יחד עם צוות של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה במקצועיותם ניסיונם ויכולתם בשוק הנדל”ן הישראלי. יוחנן אס עם ניסיון מוכח של 25 שנים בעיסוק בהקמת ובבניית מערכות בשיווק ולימוד נדל”ן בשוק הישראלי.
יוחנן שימש מתחילת שנת 2000 בישראל כסמנכ”ל רשת רי מקס כמנכ”ל רשת סנצורי 21 ולאחר מכן כמנכל רשת רילטי אקזקיוטיב וכמנכל רשת אל הנכס ישראל ובכל אחת מהם נחל הצלחה. במסגרת עבודתו כמפתח מערכות רשתיות מזכות בנדל”ן שימש גם כמפתח ויועץ למשרדי נדל”ן רבים ברחבי המדינה. ליווה הקים ועיצב רבים ממתווכי הנדל”ן שעובדים כיום בתחום . וביניהם סוכנים מובילים ומשרדים מוצלחים מהשורה הראשונה. החל משנת 2015 שימש כיו”ר ארגון מתווכי ישראל ומשנת 2017  סגן יור הלשכה של מתווכי ישראל  ויו”ר  המחוז הצפוני בלשכת מתווכי ישראל .

כתב שלושה ספרים ללימודי שיטות עבודה בשיווק נדל”ן הן לתחום המגורים והן לתחום המסחרי. שיטת העבודה שפותחה על ידי יוחנן אס נקראת “טכנולוגיית שיווק נדל”ן החדישה” נחשבת אבן יסוד ללימודי שיווק נדל”ן כמו כן נכתבו שישה סדנאות משלימות לתחום השיווק במקרקעין. במערכות לימוד מקצועית לניהול והקמה של עסק בתחום התיווך במקרקעין והנקראת “שיטת אס בנדל”ן”.

החל משנת 2016  יוחנן אס  פיתח את מערכת TSI SMART RE NET  מערכת מהפכנית נביאה בשורה לכלל העוסקים בענף השיווק במקרקעין , מערכת ניהול עיסקית המספקת כלי ניהול . מאגרים וכלי שיווק המאפשרים הקמה וצמיחה עיסקית בעמלות של 100% , עצמאות כלכלית והגשמה . כלל תלמידי יוחנן אס , יהיו  חלק  מהלימוד של המערכת החדשה ויוכלו להנות מהטבות כלכליות  ועצמאות ליישם תהליכי עבודה ברמה הגבוהה ביותר .

מטרת בית הספר הינה לקדם ולפתח את הידע הרב שנצבר ולהפכו למערכת לימדה ותמיכה מקצועית רחבה לעוסקים בענף השיווק והתיווך. תוך יצירת דרך חדשה של למידה ישירה וממוקדת, קידמה פורצת דרך בתהליכי עבודה מתקדמים. מכללת לימודי נדל”ן יוחנן אס הינו מוצר חדש מהפכני מתקדם – זמין בכל מקום ולכול אחד. אם אתה רוצה לפרוץ מסגרות להתקדם הלאה למאה ה-22 – מכללת לימודי נדל”ן יוחנן אס.

המכללה משתפת פעולה לימודי וכלכלה לרווחת התלמידים ולפיתוח עיסקי אישי של כל אחד ואחד עם הגופים הבאים:

  • לשכת מתווכי ישראל – המכללה מעניקה חברות שנתית במחיר מופחת.
  • רשת TSI SMARET RE – גט טקסי של עולם התיווך, עולם של כלים ויכולות, כוח של רשת.  ועמלה של 100% שלך.
  • חברת גרין בוק – פיתוח טכנולוגי של עולם השיווק שלך, הכרטיס הביקור הדיגיטלי שלך להצלחה.

 

המכללה מסייעת להשתלב בעבודה ברשתות: